Bahsegel Yeni Giris Adresi

Bahsegel Yeni Giris Adresi

Online bet işletmesi Bahsegel, Curacao oyun komisyonunun vermiş olduğu 8048/JAZ lisansıyla hizmet veriyor. İşletmenin resmi sitesinde casino ve spor oyunları başta olmak üzere çok farklı alanlar dikkat çekmekte. Bunlar sayesinde para kazanmak ve keyifli zaman geçirebilmek için siteye erişim sağlanmalıdır. Bahsegel yeni giris adresi üzerinden bunu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Bahsegel Neden Alan Adını Değiştiriyor?

Bahsegel, dünyanın en bilinen ve prestijli oyun komisyonlarından birisi olan Curacao üzerinden lisanslandırıldı. Bu açıdan bakıldığı zaman işletmenin yasal anlamda bir sıkıntısı söz konusu değil. Şirket faaliyetlerine dünyanın çok farklı yerlerinde devam ediyor ve bir sorunla karşı karşıya gelmiyor. Ancak Türkiye’de durum farklı. Çünkü tüm yabancı bet işletmelerine karşılık bir alan adı engellemesi söz konusu. Bunu yapan ise BTK ismindeki resmi devlet kurumu.

Firma böyle durumlara karşılık hazırlıklı olduğundan alan adını kısa bir süre içerisinde değiştirmesini biliyor. Eski adresin kullanımı artık söz konusu olmadığından mutlaka şirketin yeni adresi üzerinden giriş yapılmalı.

Bahsegel Yeni Giriş Adresi Nasıl Öğrenilir?

Bahsegel yeni giris adresi öğrenme yolları oldukça fazla. Her şeyden önce işletmenin, böyle durumlarda müşterilerine hemen bilgilendirme yaptığını söylemek lazım. Yani üyelere gerek kısa mesaj gerekse elektronik posta adresi üzerinden yeni alan adının ne olduğu kısa süre içerisinde iletiliyor. Böylelikle zaman kaybının önüne geçilmekte. Üyeliği bulunmayan kişiler ise Bahsegel şirketinin sosyal medya hesaplarını takip ederek hemen bilgi sahibi olabilirler. Bunun sonrasında giriş çok kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlanır.

Bahsegel Yeni Giriş Nasıl Yapılır?

Bahsegel giriş işlemleri yeni alan adı üzerinden çok hızlı bir biçimde yapılır. Süreç ise şöyledir;

  • İlk olarak bilgisayarla nasıl erişim yapılacağını açıklayalım. Bunu sağlayabilmek adına yüklü olan tarayıcılardan birisini açmanız lazım.
  • Şirketin resmi ve Türkçe olan sayfası tüm tarayıcılarda çalışıyor.
  • Böylelikle istediğiniz tarayıcı üzerinden erişim sağlamak için bunlardan birisini açmalısınız.
  • Daha sonra alan adını en üst kısımda yer alan bölüme özenli bir biçimde yazmak lazım.
  • Bunu mutlaka tek bir hata olmadan gerçekleştirmeniz çok önemli.
  • Güncel ve son alan adı olmasına dikkat etmelisiniz.
  • İşlemi onaylayabilmek için enter tuşuna basın ve süreci sona erdirin. Böylelikle şirketin resmi sitesinde online olarak her türlü hizmeti almaya hemen başlayabilirsiniz.

Bahsegel Yeni Adres ile Mobil Giriş Nasıl Yapılır?

Bahsegel yeni giris adresi üzerinden sadece bilgisayar ile değil aynı zamanda her türlü mobil cihaz ile de erişim sağlayabilirsiniz. Bunu yapabilmek oldukça kolaydır ve iki farklı şekilde mümkündür. Bunlardan birisi alan adının tarayıcının en üstteki ilgili bölümüne yazmaktır. Diğeri ise mobil yazılımı indirmektir. İşletmenin hem IOS hem de Android için uyumlu olan iki programından birisini indirmek, kurmak yeterlidir. Kullanıcı bilgilerinin girilmesinden sonra işlem de sona erer.

Bahsegel Yeni Giriş Sonrasında Hesap Erişimi Nasıl?

Bahsegel yeni giris adresi üzerinden erişim sağlayan üyeler, hesap bilgilerini hemen kullanabilirler. Bunun için sağ üstteki ilgili bölüme tıklamak yeterli olacak. Burada yer alan iki farklı yerin doldurulması lazım. Bunlardan birisi şifre diğeri ise kullanıcı adıdır. Daha önce üyelik almış olan kişilerin yeniden hesap açmalarına hiçbir şekilde gerek yoktur. Sitenin tasarımı ve oyun menüleri aynıdır. Tüm kullanıcı bilgileri başarılı bir biçimde muhafaza edilmiştir. Üyeliği olmayan kişiler ise resmi sitenin ana sayfası üzerinden hemen bir hesap açabilirler. Böylelikle oyunlara dahil olmaları mümkündür.